Třebíčská skupina Positive je mistrem ČR v tanci

 

Umělecká skupina Positive působící pod DDM Třebíč získala rovnou dvě zlaté pozice a jednu stříbrnou.

Zbloudilá duše

V sobotu 30.11.2013 se skupina zúčastnila celorepublikového finále taneční soutěže Sedmikvítek v Holešově. Do finále se probojovalo sedmnáct skupin z krajských kol soutěže a diváci tak měli možnost zhlédnout na 50 vystoupení.

Junioři v kategorii hobby scénického tance obsadili s vystoupením „Zbloudilá duše“ zlatou pozici a dále v kategorii hobby junior disco – show dance s vystoupením „Klauni“ krásné 2. místo.

Hlavní věková kategorie získala také 1. místo se svým vystoupením „Dech života“ v kategorii hobby dospělí scénický tanec.

Junioři svým výkonem navázali na své 1. místo z loňského ročníku finále Sedmikvítku, které získali v kategorii klasických tanců.

Hlavní věková kategorie byla minulý rok na 3. místě v kategorii disco-show dance skupin, proto je letošní zlato velmi potěšilo.

O soutěži natočil reportáž štáb České televize, kterou můžete zhlédnout zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/vase-zpravy/253028-v-holesove-vyvrcholil-tanecni-sedmikvitek/

Od zahájení sezóny v září letošního roku se do skupiny Positive přidalo spoustu nových členů, zejména do kategorie Juniorů a jen za poslední dva měsíce získala skupina Positive celkem už 9 soutěžních pohárů a medaile z celostátního finále.

Skupina Positive je stále otevřená i nyní v průběhu roku pro všechny nové zájemce, kteří by se chtěli přidat a naučit se ať už tanci nebo žonglování a zároveň tímto poznat i spoustu nových kamarádů, přátel.

Další informace:
Výsledky a fotky finálového kola soutěže Sedmikvítek 2013: http://www.tymycentrum.cz/clanek/2013/tanecni-sedmikvitek
Uvedení kroužku Positive na webu DDM Třebíč: http://www.ddmtrebic.cz/nase-krouzky.html
Web skupiny: http://ts-positive.webnode.cz/
Facebook skupiny: https://www.facebook.com/skupina.positive

Autor: Nixs

Foto: Lenka Hrubanová a Lidka Polišenská

 
Hodnoťte tento příspěvek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...